• Wpisów: 82
  • Średnio co: 23 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 22:06
  • Licznik odwiedzin: 3 965 / 1990 dni
 
lastsacrifice
 
Whoa, długo mnie tu nie było! Jestem w szoku, a wydaje mi się, jakbym ostatni raz zaglądała tutaj tydzień temu... Dziś znalazłam taką prawdziwą chwilę wolną, aby coś tu napisać. To dość dziwne, bo ten blog miał być odskocznią i przyjemnością, a z braku czasu uważam to za obowiązek, co uważam, że nie powinno mieć miejsca. Dziś dodam kilka propozycji, choć nie mam pojęcia jak to będzie z recenzjami, enjoy :)


Opis: (empik.com) "Dzielę się swoją historią, by pokazać innym, że jeśli uwierzy się w siebie i swój cel, wszystko jest możliwe – Justin Bieber

Od Tel Awiwu po Tokio – przez ostatnie kilka lat udało mi się zjeździć świat wzdłuż i wszerz. To wspaniałe, ale z drugiej strony ciężko mi uwierzyć, że jeszcze niedawno śpiewałem na ulicach mojego rodzinnego Stratford. Mogę z czystym sumieniem zaświadczyć, że wszystko jest możliwe, marzenia się spełniają, a każdy kolejny dzień jest błogosławieństwem.

Teraz, gdziekolwiek się udam, spotykam się z miłym przyjęciem. To Wy jesteście dla mnie najważniejsi i dlatego dedykuję tę książkę każdemu, kto zechce śpiewać razem ze mną. Chcę podzielić się z Wami moim życiem w trasie – zarówno tymi bardzo emocjonującymi chwilami na scenie, jak i cennymi momentami spokoju, który dzielę z przyjaciółmi i rodziną. Chcę podarować Wam wejście za kulisy mojego świata. Bywa męczący, ale nie przestaje mnie zaskakiwać i jest cudowny.

Niesamowite, jak bardzo zmieniło się moje życie i jak wiele jeszcze mnie czeka. Dopiero się rozkręcam.

Sprzedając ponad piętnaście milionów płyt na całym świecie, Justin Bieber zdominował popkulturę i media na ponad dwa lata. Ma ponad czterdzieści trzy miliony fanów na Facebooku, ponad dwadzieścia jeden milionów czytelników na Twitterze, a także prawie trzy miliardy odsłon na YouTubie – co czyni go najpopularniejszym artystą w historii tego serwisu.

Urodzony w miasteczku Stratford w prowincji Ontario w Kanadzie Justin pierwszy raz trafił do przemysłu muzycznego, gdy menedżer Scooter Braun zauważył jego występy na YouTubie, a potem połączył siły z supergwiazdą Usherem, żeby skłonić wytwórnię Island Def Jam Music Group do podpisania kontraktu z trzynastoletnim wtedy Justinem."


   Uważam, że każdy fan, kogokolwiek, powinien w końcu zapoznać się z biografią swojego idola. Tym lepiej, jeśli wyżej wymieniony spisał swoją historię. Przykładem takiej osoby jest Justin. Myślę, że książka odnosi pozytywne wrażenie, pozwala zajrzeć w jego świat i zbliżyć się do niego. W środku książki znajduje się mnóstwo zdjęć, co umożliwia napatrzenie się na Justina :D Jego historia wzrusza, śmieszy. To był jego cel - został on osiągnięty, a pojawia się ich coraz więcej. Mimo wszystko, czytając biografię... Odniosłam wrażenie, że nie pisał tekstu sam Justin. Tak jakby ktoś podyktował mu treść, ale to tylko przez chwilę. To co napisałam przed chwilą, nie ma zamiaru obrażać go - w życiu! Sama bardzo lubię Biebera i nie mam zamiaru go obrażać. Jak wiadomo, każdy ma swoje zdanie. W każdym razie, polecam, to miła odskocznia od codziennej gonitwy. Zresztą, jak każda książka :)
Oto kilka cytatów:

“Szybka ucieczka- (...) Pierwszy przystanek? Szukaliśmy jakiegoś sushi na obiad.”


“Moi fani wierzyli we mnie od samego początku, a ja zawsze wierzyłem w nich - i patrzcie, jak wiele udało nam się osiągnąć(...)”


“To wspaniałe, że jestem w stanie ich tak zainspirować dzięki temu, co dał mi Bóg.”
dopiero się rozkręcam.jpg

  •  
  • Pozostało 1000 znaków