• Wpisów: 82
  • Średnio co: 23 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 22:06
  • Licznik odwiedzin: 3 898 / 1922 dni
 
lastsacrifice
 
Cześć! Znów zaglądam tutaj po długiej przerwie... Mam dla Was jednak kolejne propozycje :)Opis: (empik.com) "Tom 4 bestsellera Cienie

Ciąg dalszy magicznych i sercowych pełnych humoru przygód szesnastolatki, która ma pokonać demony panoszące się w modnym kurorcie

Eve już nieraz musiała wykorzystywać swoją magiczną moc, od kiedy w jej mieście na dobre zagościło zło. A wiadomo, jak trudno poradzić sobie z demonem, zwłaszcza jeśli twoje myśli wypełnia zbliżający się bal maturalny i najprzystojniejszy chłopak w szkole.

Teraz jednak demony atakują ze zdwojoną siłą. Czy ma to związek z potężniejącą mocą Eve? Może to mroczna część jej natury przejmuje nad nią kontrolę i otwiera bramy piekieł?

Tak podejrzewają przyjaciele Eve. A Eve nagle odkrywa, że po raz pierwszy ma przeciwko sobie nie tylko najbardziej przebiegłe demony, ale i ludzi, którym najbardziej ufała…"


Recenzja: To historia o wiedźmie i demonach w jednym. Nie jest to typowa opowieść i to jest wielki plus, ponieważ odkrywamy fantastyczny świat od innej strony. Seria "Cienie" ma tylko 4 tomy, więc łatwo i szybko się ją czyta. Przedstawiam ostatnią część, bo moim zdaniem są tam wydarzenia zwrotne, a poza tym tak jakby wyjaśnione są wcześniejsze kwestie. Jak zwykle musiała urzec mnie okładka, typowe :D Oczywiście, nie zabraknie "krytycznych" momentów. Jeśli jesteście ciekawi, zachęcam do czytania!
Kilka cytatów:
" - Mam ci kupić słownik? - Luke pokręcił głową. - Nie znasz znaczenia słowa "niespodzianka"?

“ - Co porabiasz, brudasie? - zapytała, bardzo szczęśliwa, że był tutaj i mogła z niego żartować.”


“ - Łapy precz od niej! - krzyknęła Jess. Gdy kopnęła z półobrotu, rozległ się głuchy stuk.”
zdradzona.jpg

  •  
  • Pozostało 1000 znaków