• Wpisów: 82
  • Średnio co: 23 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 22:06
  • Licznik odwiedzin: 3 931 / 1954 dni
 
lastsacrifice
 
Cześć! Znowu dzieli mnie tutaj niezła przepaść, jeśli chodzi o dodawanie wpisów. Postaram się robić to częściej.


Opis: (empik.com) "Podczas gdy plemiona wampirów zjeżdżają się na wyjątkowe uroczystości Krwawego Księżyca, sekrety rodzinne i zakazana magia ściągają na ród Drake'ów niebezpieczeństwo. Nicholas musi zdecydować, czy ratować swoją młodszą siostrę, Solange, czy swoją dziewczynę, Lucy. Kogo wybierze?"


Recenzja: Jest to opowieść o poświęceniu, miłości i niebezpieczeństwie. To wszystko od dłuższego otacza rodzinę Drake'ów. Muszą borykać się na co dzień z codziennością, która nie jest dla nich łatwa. Szukają akceptacji i w większości im się to udaje, ale nie wszyscy ich akceptują. Lucy, ucząca się w akademii Helios-Ra musi radzić sobie z uczniami, nieakceptującymi jej znajomość z wampirami. Solange i Nicholas także nie mają łatwej drogi, zwłaszcza, że ten ostatni zostaje porwany i torturowany. Bardzo intrygująca historia, a przede wszystkim wciągająca. Pani Harvey ma na swoim koncie trochę powieści oraz mnóstwo wiernych czytelników, do których się zaliczam, ponieważ jej styl pisania jest przyjemny w odbiorze. Próbuje przedstawić wampiry w bardziej ludzki sposób w porównaniu do innych autorów, dlatego sądzę, że jest warta przeczytania :) W dodatku okładki, och okładki są takie piękne!

Kilka cytatów:
"- Co? - spytałam. - Nie ugryzłam jej.
- Ale przyjaźnisz się z wampirami."

“Lucy była talizmanem, który przeprowadził mnie przez najgorsze chwile mojej przemiany. (...) A wtedy moje wspomnienia ograniczały się głównie do chwil, kiedy waliła mnie pięścią w nos. (...) Zapach Lucy jak wiśniowa guma i pieprz.”


“Musimy ją ratować - odparła, jakbym był idiotą. - Ich oboje.”

krwawy księżyc.jpg

  •  
  • Pozostało 1000 znaków