• Wpisów: 82
  • Średnio co: 23 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 22:06
  • Licznik odwiedzin: 3 965 / 1990 dni
 
lastsacrifice
 
Witam Was w ten piękny weekend :) Mam dla Was kolejne recenzje.Opis: (empik.com) "Bestsellerowe autorki P.C. i Kristin Cast przestawiają historię jednego z bohaterów cyklu - Smoka Lankforda.

Zanim Bryan Lankford przybrał imię Smoka i został mistrzem szermierki, był zwykłym adeptem w Domu Nocy: młodym, niezwykle utalentowanym i… zakochanym. Jednak popełnił błąd, który wiele go kosztował.

Przysięga Smoka to opowieść o gorącej miłości i obietnicy, która na zawsze odmieni życie Lankforda oraz wpłynie na losy Zoey i jej przyjaciół."Recenzja: Osobiście cieszę się, że autorki postanowiły poszerzyć serię "Dom Nocy". Dzięki temu, możemy się dowiedzieć więcej o innych bohaterach serii. Zawsze zastanawiałam się jak Smok i Anastasia. Jest to przepiękna opowieść o miłości i wyborach życiowych, które mogą nam zrujnować życie albo polepszyć. Opowieść ta może zarówno wzruszyć jak i zdenerwować, ponieważ, cóż historia mogła potoczyć się inaczej... Bardzo ciekawie autorki wplotły los Smoka, Bryana w czasy współczesne, gdzie znajdujemy Zoey. Nie ukrywam Bryan zawsze był dla mnie zagadkową postacią i przez większość czasu był mi obojętny. Zmieniło się to, kiedy zginął, a ja poznałam jego historię. Zmieniam o nim zdanie, definitywnie. To jaką zmianę przeszedł, zasługuje na uznanie. Nie mówię teraz o "Przysiędze Smoka", ale ogólnie. Kto czyta "Dom Nocy" i jest na bieżąco, wie o czym mówię. To jak druga ma na nas wielki wpływ, jest niesamowite, ale i przerażające. Jeśli chcecie wyciągnąć jakiekolwiek wnioski z postępowania Waszego, bądź samego Smoka, to "Przysięga" jest właśnie dla Was. :)

“- Anastasio! - zawołał, czująć, jak oszołomienie ustępuje okropnej cudownej nadziei. - Jesteś tu, najdroższa?”


“- Honoru i prawości nie wygrywa się w zawodach. Zdobywa się je w życiu poświęconym tym ideałom.”


“Jeżeli masz mi służyć jako wojownik, musisz przysiąc, że od tego momentu będziesz miłosierdziem temperował swoją siłę.”


“Tymczasem (...) Nyks popatrzyła z góry na upadłego wojownika Anastasii i zapłakała.”
przysięga smoka.jpg

  •  
  • Pozostało 1000 znaków